Šikā antracīta māja

by admin on 2012. gada 6. October

Jebkura krāsa, kamēr tā ir zaļa

Kādēļ kādreiz visi žogi bija zaļi?

 • Pirmkārt – cilvēki domāja, ka žogs ir vajadzīgs tikai ēkas nožogošanai, nevis dekorēšanai un izskaistināšanai
 • Otrkārt – visi domāja, ka zaļš žogs ir dabisks un naturāls – tāpat kā kādreiz visi domāja, ka datoriem jābūt pelēkiem, pirms Apple visu sagrieza kājām gaisā ar iMAc.

Dažādības triumfs

Laiki ir mainījušies. Demokrātija atnesa dažādību, vēlmi un spēju izskatīties un justies citādākam, izcelties no pelēkā pūļa. Pelēki betona bloki lēnām kļuva krāsaini, vēlāk to fasādes tika izrotātas ar koku, stiklu, metālu un citiem jauniem materiāliem, lai padarītu tās skaistākas

Arī dārzi kļuvuši atraktīvāki. No parastiem sakņu dārziem tie ir kļuvuši par atpūtas zonām un reizēm tie ir īsti mākslas darbi. Un dārziem kļūstot par mākslas darbiem, arī ierastais zaļais žogs kļuva neiederīgs.

Nožogojumi kļūst skaistāki

Galu galā nožogojumi kļuva par īpašu apkārtnes sastāvdaļu. Un žogiem bija jākļūst skaistākiem.

Neskatoties uz žogu formām mainījās arī to krāsa

 • No gaišiem, neizteiksmīgiem līdz krāsainiem un uzmanību piesistošiem
 • Dažādas brūnās krāsas toņi, kas palīdz sajust žoga vienotību ar koka ēku vai citiem koka elementiem
 • Arī dažādas zaļā krāsas iederas arhitektūrā un spēj atsvaidzināt dārzu

Antracīta paneļi

Modernām ēkām parasti ir taisnas, simetriskas līnijas un plakans jumts un iespaidīgas krāsas, tādēļ antracīta paneļi šādām ēkām ir lieliski piemēroti.

 • Ēkas fasādes eleganci pasvītros Bekafor Prestige paneļi. Viegli atšķirami no citiem paneļiem ar arkveida liekumiem un rombveida dekoratīvo nobeigumu
 • Klasisko formu fani noteikti novērtēs Bekafor Classic antracīta paneļus. Paneļi ir veidoti no kvadrātiem un katrus dažus centimetrus stiprināti ar 3D stieplēm, lai žogu padarītu stingrāku

Abas sistēmas – Bekafor Prestige un Bekafor Classic- tiek uzstādītas uz Bekaclip stabiem, izmantojot Bekafor skvas – visas antracīta krāsā.

Elegantie antracīta krāsas žogi

Lai samazinātu žoga izbūves izmaksas, bet neupurētu ekskluzīvo skatu iespējams izmantot Pantanet Family metināto žoga tīklu pārējam īpašumam. Visiem, kas grib izcelties, žogi tiek piedāvāti arī antracīta krāsā.

 • Izgatavoti no relatīvi resnām stieplēm, 2.5mm, no kurām tiek izveidotas 100x50mm lielas acis, kas lieliski nodrošina žoga aizsardzību pret pārkāpšanu
 • Var tikt uzstādīti uz Bekaclip stabiem ar metāla klipšiem

Ciemiņus aicinošais antracīts

Visi ciemiņi būs pārsteigti ar antracīta lielisko izskatu komplektā ar slīdošajiem vai veramajiem vārtiem.

Sinerģiju var panākt izmantojot antracīta krāsas Betafence Bekafor vai Egidia vārtus.

 • Ieeja īpašuma var tikt norobežota ar Betafence Bekafor Classic, Bekafor Prestige vai Egidia vārtiem ar palisādes pildījumu. Visi vārti ir aprīkoti ar uzticamu slēdzeni, rokturi un regulējamām eņģēm.
 • Motorizētā transporta izmantotājiem stāvvietai pieeja var tikt nodrošināta izmantojot veramos vārtus, piemēram, Bekafor Classic vai Egidia, vai slīdošos vārtus Egidia, vēlams automātiskā izpildījumā.

Kad izvēlaties nožogojumus – izvēlaties antracīta eleganci. Izbaudiet antracīta eleganci Jūsu dārzā vai īpašumā.

 

betafence-aiad.ee

betafence-tvoros.lt

 

 

Previous post:

Next post: