Drāšu žogi

Drāšu žogi

Drāšu žogi visbiežāk tiek izgatavoti no vienkārši savītas izturīgas tērauds drāts. Šādiem žogiem parasti ir rombveida acis, kas rodas veidojot pinumu. Betafence drāšu žogiem komplektā nāk arī speciāli stabi un arī speciāli ir veidoti vārti. Šāda tipa žogiem īpaši svarīga ir izturība stiepē, jo tiem nav nekādu speciālu mehānisku stiprinājumu mehānismu. Betafence žogiem izturība stiepē ir 510 ņūtoni uz kvadrātmilimetru, kas ir aptuveni par 30% augstāka par citiem žogu ražotājiem. Stiepe noteikta pēc oficiālā Din2394 standarta, ko izmanto metāla stiepļu un stieņu testēšanas metodikas noteikšanai. Testēšana tika veikta neatkarīgā institūtā LLU, Jelgavā.

Drāšu žogi

Drāšu žogi

Betafence drāšu žogi ir veidoti no stieplēm, kas cinkotas un pēc tam pārklātas ar plastikātu. Piederīgie stabi ir cinkoti visā to virsmā (daži ražotāji tos cinko tikai no ārpuses). Minimālais slāņa biezums – 275 grami uz kvadrātmetru (ko nosaka Eiropas standarts 10326). Virs cinka tiek uzklāts savienojošais slānis un virs kura – plastikāts ar minimālo biezumu 60 mikroni.

Šie žogi ir iecienīti privātmāju un dārziņu īpašniekiem, jo tos ir viegli pārvadāt, uzstādīt un arī to cena ir salīdzinoši zemāka par, piemēram plākšņu žogiem. Šāda tipa žogiem ir augsta izturība un neliels svars.