Žogi ganībām

by admin on 2012. gada 14. February

Žogi ganībāmIzvēloties žogus aplokiem jāņem vērā daudz papildu faktori, kas sētās nav tik svarīgi. Šādi žogi visbiežāk ir ļoti gari un tiem ir jāspēj kalpot pietiekoši ilgi, lai tie spētu atmaksāties. Šādiem žogiem ir palielinātas acīm, tie ir elastīgāki, jo veidoti no smalkākas drāts. Šādiem žogiem galu galā nav nekas jāaiztur, šiem profeciontiem vairāk vai mazāk tomēr ir tikai brīdinoša funkcija. Bara dzīvnieki ir saprātīgi un tie saprot, ka žogs ir robeža, kuru tie šķērsot nedrīkst.

Arī šāda žoga stabiem būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība, jo zeme bieži vien aploku vietās ir samērā mīksta un šādos gadījumos ir jāpievērš īpaša uzmanība tam, kā stabs tiek iestiprināts zemē, vai tam ir pieejami kādi pastabi, kas varētu stabilizēt šādu, nestabilu stabu. Kā jau Jūs saprotat betonēt katram stabam pamatus būtu neprāts. Tādēļ izvēlamiem stabus ar maksimāli stabilu stiprinājumu sistēmu.

Pats žogs vēlams pēc iespējas vieglāks un izturīgāks. Kā arī ir tāda īpašība, kā aizvietojamība. Ir jāskatās, lai žogs būtu pieejams arī nākošgad un pēc 5 gadiem, jo, ja kādas problēmas rodas pēc pāris gadiem, vēlams būtu žoga posmus aizstāt ar identiskiem. Tas ir vēlams ne tikai estētisku apsvērumu dēļ, bet arī tādēļ, ka identiska žoga uzstādīšana garantēs augstāku izturību.

Žogi ganībāmIr jau ļoti daudz iespēju, kuras nepieciešams apskatī, pērkot žogu ganībām. Piemēram, vēlams, lai žogs būtu satīts samērīgos ruļļos, jo milzīgu pāris tonnas smaru rulli Jūs diezvai spēsiet uzvest uz kāda lauka, kur nu vēl operatīvi ar to rīkoties. Tāpat arī pieejamība. Mūsdienās viss ir par efektivitāti, nedrīkst zaudēt laiku un naudu, kur to iespējams ietaupīt! Tādēļ, cenšamies žogus izvēlēties pēc iespējas  ērtāk pieejamus, lētākus, vieglākus un ar garantiju un zinošiem profesionāļiem apveltītus.

Previous post:

Next post: