Žogs un tā īpašības

by admin on 2012. gada 15. January

Kāds tad ir īsts un kārtīgs žogs? Vai žogam ir jābūt kā kārtīgam latvietim, ap 100kg? Vai varbūt žogam jābūt skaistam, lai būtu prieks skatīties, bet varbūt tādam, lai ziemā mašīnai ieslīdot tam nekas nenotiktu. Šajā rakstā es izklāstīšu savas domas par to, kādam jābūt labam žogam.žogu uzstādīšana

Pirmkārt žogam jāatbilst tam izvirzītajām prasībām. Liekas absurda doma, bet ja padomā pāris gadu desmitus vai gadus atpakaļ visur tika izvietoti sieta žogi, vai tiešām visur tie bija piemēroti? Es par to ļoti šaubos, pat esmu pārliecināts, ka pārsvarā gadījumu veiksmīgāka izvēle būtu bijusi paneļu žogs.

Otrkārt žogi ir domāti, lai kalpotu mums, nevis lai mēs katru pavasari vergotu tiem un krāsotu sarūsējušās vietas ar Hammerit. Betafence žogi ir cinkoti un pārklāti ar plastiku. Kā zināms, kvalitatīvs cinkojums nerūsē, bet Betafence iet tālāk un pārliecinās, ka arī cinkojumam nekas nesmādēs, pārklājot to ar plastiku. Žogi visam mūžam!

Treškārt žogs ir Jūsu mājas rota, tas nedrīkst būt tāds kā visiem, tas nedrīkst būt nelaimīgs. Tam ir jāvēsta sava ziņa skaidri – es esmu stabils un tāds, kas savus saimniekus sargās līdz rūsai! Žogs ir kā uzticams draugs, Jūs bieži vien nemanāt, ka viņš ir blakus, bet bez viņa Jūs dzīvot nespējat!betafence žogu uzstādīšana

Rezumē. Žogi ir ne tikai nejēdzīgs sētas ierobežotājs, bet gan lielisks kompanjons Jūsu ēkas ainavai un Jūsu ikdiena dzīvei.

Previous post:

Next post: